TULOKSET 2019

6.10.2019 Tuulos Tuomari: Reet Lint

PN2, VARA-SERT
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

5.10.2019 Tuulos Tuomari: Maija Lehtonen

PN2, VARA-SERT
Tempore Favours Done "Vappu" (kleinspitz)

22.9.2019 Tallinna kv EESTI Tuomari: Jose Homem De Mello

ROP, CACIB
Tempore News Cut "Pirpana" (kleinspitz)
VSP, CACIB, SERT, EE MVA
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

22.9.2019 Hyvinkää Tuomari: Tuula Savolainen

VSP-VETERAANI
Tirhan Double Vision "Tinka" (kleinspitz)

21.9.2019 Riika LATVIA Tuomari: Perttu Ståhlberg

VSP, SERT, LV MVA
Tempore News Cut "Pirpana" (kleinspitz)

15.9.2019 Targu Mures kv ROMANIA Tuomari: Molnar Zsolt

ROP, CACIB, SERT
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

15.9.2019 Targu Mures ROMANIA Tuomari: Gerard Jipping

ROP, SERT, RO GR MVA
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

15.9.2019 Targu Mures ROMANIA Tuomari: Cristian Stefanescu

ROP, SERT
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

14.9.2019 Targu Mures kv ROMANIA Tuomari: Alexandra Palaghie-Jors

ROP, CACIB, SERT, RO MVA
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

14.9.2019 Targu Mures ROMANIA Tuomari: Liz-Beth Liljeqvist

ROP, SERT
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

14.9.2019 Targu Mures ROMANIA Tuomari: Luis Gorjão Henriques

ROP, SERT
Tempore Fight Fires "Bondi" (mittelspitz)

14.9.2019 Porvoo Tuomari: Irina Poletaeva

ROP-VETERAANI
Tirhan Double Vision "Tinka" (kleinspitz)

7.9.2019 Minsk kv VALKO-VENÄJÄ Tuomari: Catherine Lebret

VSP, CACIB, BY GR MVA
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)

7.9.2019 Helsinki nord Tuomari: Erika Häkkinen

ROP, NORD-SERT
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN3, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)

1.9.2019 Riihimäki kv Tuomari: Irina Poletaeva, Tuire Okkola (lapinkoira), Cindy Petterson (mäyräkoira)

RYP-2, ROP, CACIB
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
ROP, CACIB, SERT
Tirhan Elite Coupe "Karpo" (kleinspitz)
ROP, CACIB
Rodels Viva La Diva "Didi" (kaniinimäyräkoira)
VSP, CACIB
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)
PU2, VARA-CACIB
Tirhan Nick at Night "Elmo" (kleinspitz)
PN2, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
PU3, VARA-CACIB, SERT, FI MVA
Tirhan Behtter "Roope" (lapinkoira)
PU4
Tempore Aimed At "Nasa" (mittelspitz)

31.8.2019 Viipuri VENÄJÄ Tuomari: Elena Karmazina

ROP, SERT, RU MVA
Tempore Utraque Unum "Tahvo" (mittelspitz)
ROP-VETERAANI, VET-SERT
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

31.8.2019 Riihimäki nord Tuomari: Maija Mäkinen

ROP, NORD-SERT
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)
VSP, NORD-SERT
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN4, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)

31.8.2019 Viipuri VENÄJÄ Tuomari: Goran Gladic

VARA-SERT
Tempore Utraque Unum "Tahvo" (mittelspitz)
ROP-VETERAANI, VET-SERT, RU VMVA
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

25.8.2019 Kaivopuisto erikoisnäyttely Tuomari: James Newman

ROP, SERT
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)
ROP
Tirhan Xtra Factor "Taisto" (kleinspitz)
VSP
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)
VSP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
PU2, ROP-VETERAANI
Tempore Free Kick "Teppo" (kleinspitz)
PU2
Tirhan Nick at Night "Elmo" (kleinspitz)
PN2, SERT
Tempore Count Upon "Tiuhti" (kleinspitz)
PU3, VARA-SERT
Tempore Aced It "Bruno" (kleinspitz)
PN3
Tempore Booby Trap "Molly" (kleinspitz)
PU4
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)
ROP-KASVATTAJALUOKKA
Tempore Aced It, By The Way, Coyote Ugly, Trivia Quiz
ROP-KASVATTAJALUOKKA
Tirhan Best Bet, Nick at Night, Travel Bug, Xtra Factor

18.8.2019 Bornholm kv TANSKA Tuomari: Jörgen Hindse

ROP, CACIB
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)
VSP, CACIB
Tempore Forever "Late" (kleinspitz)

18.8.2019 Luige kv EESTI Tuomari: Alberto Cuccillato

ROP, CACIB
Tempore Design "Milli" (kleinspitz)

18.8.2019 Heinola Tuomari: Laurent Heinesche

ROP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

17.8.2019 Bornholm kv TANSKA Tuomari: Alessandro Zeppi

ROP, CACIB, SERT, KANS POHJ DK MVA
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)
VSP, CACIB, SERT, DK MVA
Tempore Forever "Late" (kleinspitz)

17.8.2019 Luige kv EESTI Tuomari: Jelena Kruus

ROP, CACIB, KANS MVA
Tempore Design "Milli" (kleinspitz)

17.8.2019 Kajaani Tuomari: Maarit Hassinen, Helin Tenson (pomeranian)

ROP, ROP-VETERAANI
Tempore Sister Act "Alma" (kleinspitz)
VSP, SERT, FI MVA
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)
VSP, SERT
Tirhan You Are Something "Ilona" (pomeranian)
PU2, ROP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

17.8.2019 Kouvola Tuomari: Boris Spoljaric, Saija Juutilainen (mittel)

VSP, SERT
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)
PU2, SERT
Tempore Let Loose "Stäni" (mittelspitz)

11.8.2019 Mäntsälä Tuomari: Zidy Munsterhielm-Ehnberg, Perttu Ståhlberg (lapinkoira)

ROP, SERT
Tirhan Behtter "Roope" (lapinkoira)
VSP, SERT
Tempore Fortune Favours "Malla" (mittelspitz)
PU3, VARA-SERT
Tempore Let Loose "Stäni" (mittelspitz)

11.8.2019 Kotka kv Tuomari: Sean Carroll

PU2, VARA-CACIB
Tempore Utraque Unum "Tahvo" (mittelspitz)

10.8.2019 Kotka kv Tuomari: Kimmo Mustonen

VSP, CACIB, KANS MVA
Rodels Viva La Diva "Didi" (kaniinimäyräkoira)

4.8.2019 Maalahti Tuomari: Marjatta Pylvänäinen-Suorsa

PN2, SERT, FI EE MVA
Tirhan Bienna "Enna" (lapinkoira)

3.8.2019 Kuopio kv Tuomari: Kimmo Mustonen

ROP, CACIB, SERT, KANS POHJ FI DK SE MVA
Tempore Northern Cross "Uuno" (kleinspitz)

3.8.2019 Ii Tuomari: Tuula Pratt

VSP, ROP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

28.7.2019 Pori kv Tuomari: Juha Kares

ROP, CACIB
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)
PN2, CACIB
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)

27.7.2019 Äänekoski Tuomari: Tuula Savolainen

RYP-3, ROP, SERT
Tempore Northern Cross "Uuno" (kleinspitz)
ROP, SERT, FI SE MVA
Fantasia z Temnych Noci "Fanny" (kleinspitz)

27.7.2019 Espoo Tuomari: Sari Holopainen, Paula Rekiranta (lapinkoira)

VSP, SERT
Tirhan Bienna "Enna" (lapinkoira)
PU2, SERT
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)
ROP-VETERAANI
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

27.7.2019 Ristijärvi Tuomari: Matti Palojärvi

PN4
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)

21.7.2019 Hyvinkää Tuomari: Maarit Hassinen

ROP
Tirhan Best Bet "Essi" (kleinspitz)
PU2, SERT
Tirhan Ultimate Avenger "Nepe" (kleinspitz)
PN2, SERT, FI MVA
Tirhan Sky High "Stella" (kleinspitz)
PN2, SERT
Tempore Inspired "Rosa" (kleinspitz)
PU2, VARA-SERT
Tirhan Buorre "Sulo" (lapinkoira)
ROP-PENTU
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)
VSP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

21.7.2019 Kalajoki kv Tuomari: Stavros Argyrou

ROP, CACIB
Tempore Design "Milli" (kleinspitz)
VSP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

20.7.2019 Kemi Tuomari: Linda Volarikova

ROP, ROP-VETERAANI
Tempore Sister Act "Alma" (kleinspitz)

14.7.2019 Lahti Tuomari: Tarja Löfman

ROP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

14.7.2019 Oulu kv Tuomari: Hilkka Salohalla, Jan Ryk (pomeranian)

ROP-VETERAANI
Tempore Sister Act "Alma" (kleinspitz)
ROP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

13.7.2019 Piteå kv RUOTSI Tuomari: Marianne Holmli

VSP, CACIB, SERT, SE MVA
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)

13.7.2019 Oulu nord Tuomari: Darko Drobnjak, Arvid Göransson (lapinkoira)

PN2, SERT
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)
PN3
Tempore Excuse Only "Nelli" (kleinspitz)
ROP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

13.7.2019 Mikkeli Tuomari: Anneli Pukkila

ROP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
VSP, SERT
Tirhan Absolut Santo "Tito" (kleinspitz)
PN2, SERT, FI MVA
Tirhan Terrain Five "Hansu" (kleinspitz)

7.7.2019 Tuuusula nord Tuomari: Anneli Pukkila, Sara Nordin (lapinkoira)

ROP, SERT, NORD-SERT
Tirhan Elite Coupe "Karpo" (kleinspitz)
ROP, NORD-SERT
Tirhan Lucky Break "Tito" (kleinspitz)
ROP, SERT, NORD-SERT
Palokallion Ruuti "Ruuti" (norjanharmaahirvikoira)
VSP, SERT, NORD-SERT
Tirhan Sky High "Stella" (kleinspitz)
VSP, SERT, NORD-SERT
Tirhan Bienna "Enna" (lapinkoira)
VSP, SERT, NORD-SERT
Ayla v Halmay "Isla" (kleinspitz)
PU2, SERT
Tirhan Ultimate Avenger "Nepe" (kleinspitz)
ROP-PENTU
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)

7.7.2019 Pärnu kv EESTI Tuomari: Marko Lepasaar

VSP, CACIB
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
ROP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

6.7.2019 Tuusniemi Tuomari: Jurate Butkiene

ROP, SERT
Tirhan Absolut Santo "Tito" (kleinspitz)

6.7.2019 Orivesi Tuomari: Tuula Savolainen

ROP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

6.7.2019 Pärnu kv EESTI Tuomari: Galyna Kalinichenko

VSP, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
PN3
Tirhan Yes Please "Lumi" (pomeranian)
ROP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

6.7.2019 Pärnu erikoisnäyttely EESTI Tuomari: Kirsi Honkanen

BIS1-PENTU, ROP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)
BIS2-VETERAANI, PN2, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
ROP
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)

30.6.2019 Imavere EESTI Tuomari: Annette Bystrup

PN2, SERT
Tirhan Bienna "Enna" (lapinkoira)

29.6.2019 Imavere EESTI Tuomari: Per Nymark

ROP, SERT
Tirhan Bienna "Enna" (lapinkoira)

9.6.2019 Tuuri Tuomari: Satu Ylä-Mononen

ROP, SERT
Tempore Northern Cross "Uuno" (kleinspitz)
VSP
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN3, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)

9.6.2019 Helsinki Tuomari: Maija Mäkinen

ROP-PENTU
Tempore Live Journal "Pihla" (kleinspitz)

2.6.2019 Tallinna kv EESTI Tuomari: Maret Kärdi

ROP, CACIB, ESTV-19
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)

30.5.2019 Kangasniemi Tuomari: Paavo Mattila, Anneli Pukkila (mäyräkoira)

RYP-3, ROP
Rodels Viva La Diva "Didi" (kaniinimäyräkoira)
ROP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
VSP
Tirhan Nick at Night "Elmo" (kleinspitz)
PU2, SERT
Tirhan Absolut Santo "Tito" (kleinspitz)
PN2, SERT
Tirhan Terrain Five "Hansu" (kleinspitz)
PN3, ROP-VETERAANI
Tirhan Pearly Bay "Helmi" (kleinspitz)
ROP-KASVATTAJALUOKKA
Tirhan Absolut Santo, Nick at Night, Terrain Five, Travel Bug

26.5.2019 Keuruu Tuomari: Kirsi Honkanen

ROP
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN2, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)

25.5.2019 Hamina nord Tuomari: Kurt Nilsson

ROP, SERT, NORD-SERT
Tempore Nothing New "Lili" (mittelspitz)
VSP, NORD-SERT
Tirhan Nick at Night "Elmo" (kleinspitz)
PU2, ROP-VETERAANI
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)
PN2
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
PU3
Tempore Utraque Unum "Tahvo" (mittelspitz)
ROP-PENTU
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)

19.5.2019 Rauma Tuomari: Markku Kipinä

ROP
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)

18.5.2019 Luoto (Pietarsaari) Tuomari: Hanna-Riina Aho

ROP, ROP-VETERAANI
Tirhan Added Value "Candy" (kleinspitz)

18.5.2019 Siilinjärvi Tuomari: Pekka Teini

PN4
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)

12.5.2019 Iisalmi nord Tuomari: Eva Liljekvist Borg

VARA-SERT
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)

11.5.2019 Helsinki kv Tuomari: Regina Blessing

ROP, CACIB
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

11.5.2019 Jämsä Tuomari: Paula Heikkinen-Lehkonen

PU2
Tempore Brand Name "Nuka" (kleinspitz)

5.5.2019 Tampere kv Tuomari: Erika Häkkinen

ROP, CACIB, SERT, POHJ FI DK SE MVA
Tempore Aimed At "Nasa" (mittelspitz)
ROP, CACIB
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
PN2, VARA-CACIB
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN4, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)

5.5.2019 Raahe Tuomari: Kirsi Honkanen

PN2
Tirhan Added Value "Candy" (kleinspitz)

4.5.2019 Tampere nord Tuomari: Brian Carroll

ROP, NORD-SERT
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

1.5.2019 Lahti Tuomari: Maarit Hassinen, Tuula Savolainen (mittel)

ROP, SERT
Tirhan Elite Coupe "Karpo" (kleinspitz)
PN2, SERT
Tirhan Front Page "Minea" (kleinspitz)
ROP-VETERAANI
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

28.4.2019 Kouvola Tuomari: Tanya Ahlman-Stockmari

PU3, SERT
Tempore Let Loose "Stäni" (mittelspitz)

28.4.2019 Narva EESTI Tuomari: Tetyana Shyian

ROP, ROP-VETERAANI
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

28.4.2019 Eitorf SAKSA Tuomari: Peter Machetanz

ROP-VETERAANI, VET-SERT
Tempore Aber Doch "Daisy" (kleinspitz)

27.4.2019 Narva kv EESTI Tuomari: Viktor Shyian

ROP, VET-SERT, ROP-VETERAANI, EE VMVA
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

27.4.2019 Eitorf SAKSA Tuomari: Gerda Kastl

VSP, VET-SERT, ROP-VETERAANI
Tempore Aber Doch "Daisy" (kleinspitz)

20.4.2019 Sundsvall kv RUOTSI Tuomari: Arvid Göransson

ROP, CACIB, SEV-19
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
PN2, ROP-VETERAANI, SEVV-19
Tirhan Pearly Bay "Helmi" (kleinspitz)

14.4.2019 Tallinna kv EESTI Tuomari: Iren Naarits

ROP, CACIB, TLNV-19
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)
PN2, CACIB, SERT, EE MVA
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PN3, ROP-VETERAANI, TLNVV-19
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
PU3
Tempore Free Kick "Teppo" (kleinspitz)

13.4.2019 Tallinna EESTI Tuomari: Bruno Maffezoni

ROP, SERT, BALT EE MVA
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)

13.4.2019 Vaasa kv Tuomari: Veli-Pekka Kumpumäki

VSP, CACIB, KANS MVA
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

13.4.2019 Helsinki Tuomari: Helin Tenson

ROP-PENTU
Tempore Coyote Ugly "Luca" (kleinspitz)

30.3.2019 Lahti kv Tuomari: Lilian Christensen, Pekka Teini (mäyräkoira)

ROP, CACIB
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)
VSP, CACIB, SERT
Rodels Viva La Diva "Didi" (kaniinimäyräkoira)
PN2, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
PU3, ROP-VETERAANI
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)
PN4
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

24.3.2019 Riika kv LATVIA Tuomari: Jussi Liimatainen

ROP, CACIB, SERT
Tempore Answer Is "Riski" (kleinspitz)
ROP, CACIB
Arctic Kees Eternal Affair "Milka" (keeshond)
VSP, CACIB, SERT, LV MVA
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PU2, VARA-CACIB, SERT, LV MVA
Tirhan Xtra Factor "Taisto" (kleinspitz)
PN3, VARA-CACIB
Tirhan New York Sour "Hulda" (kleinspitz)

23.3.2019 Riika kv LATVIA Tuomari: Geir Nordahl Pedersen

ROP, CACIB, SERT, KANS LV MVA
Rus Haus Vorhut Gerard de Kvin "Mosse" (kleinspitz)
ROP, CACIB
Arctic Kees Eternal Affair "Milka" (keeshond)
PN2, VARA-CACIB
Tirhan New York Sour "Hulda" (kleinspitz)

10.3.2019 Orimattila erikoisnäyttely Tuomari: Pirjo Aaltonen

BIS-2, ROP
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)
PN2, SERT, FI MVA
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
PU3
Tirhan Lucky Break "Tito" (kleinspitz)
PN3
Tirhan New York Sour "Hulda" (kleinspitz)
PU4
Tirhan Xtra Factor "Taisto" (kleinspitz)
VARA-SERT
Tirhan Ultimate Avenger "Nepe" (kleinspitz)
VSP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
BIS-2, ROP-KASVATTAJALUOKKA
Tirhan Jealous Sky, New York Sour, Supergirl, Travel Bug

9.3.2019 Vilna kv LIETTUA Tuomari: Keiko Takeuchi

ROP, CACIB, LTV-19
Tempore Forever "Late" (kleinspitz)
ROP, CACIB, LTV-19
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)

3.3.2019 Joensuu nord Tuomari: Goran Gladic

ROP, NORD-SERT
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

3.3.2019 Juuka Tuomari: Helin Tenson

ROP-VETERAANI
Tirhan Gamma Ray "Timi" (pomeranian)

2.3.2019 Joensuu kv Tuomari: Perttu Ståhlberg

ROP, CACIB
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

2.3.2019 Minsk kv VALKOVENÄJÄ Tuomari: Nikola Smolic

ROP, CACIB, SERT
Tempore Answer Is "Riski" (kleinspitz)

17.2.2019 Bø nord NORJA Tuomari: Tomas Rohlin

VSP, SERT, NORD-SERT, NO MVA
Tempore Knows Best "Ruuti" (kleinspitz)
PU2, VARA-SERT
Tempore Answer Is "Riski" (kleinspitz)

15.2.2019 Bø kv NORJA Tuomari: Paula Heikkinen-Lehkonen

ROP, CACIB, SERT
Tempore Answer Is "Riski" (kleinspitz)
PU2, VARA-CACIB, VARA-SERT
Tempore Knows Best "Ruuti" (kleinspitz)

27.1.2019 Kaunas kv LIETTUA Tuomari: Georgiy Onishchenko

ROP, CACIB, SERT, LT MVA
Tempore Trivia Quiz "Taika" (kleinspitz)

27.1.2019 Kuopio Tuomari: Perttu Ståhlberg

PN4, SERT
Tirhan Biette "Taika" (lapinkoira)

19.1.2019 Turku kv Tuomari: Paula Rekiranta

PU2, VARA-CACIB, SERT
Tempore Answer Is "Riski" (kleinspitz)
PU2, VARA-CACIB
Tirhan Xtra Factor "Taisto" (kleinspitz)
PU3, ROP-VETERAANI
Tempore Brand Name "Nuka" (kleinspitz)
PN3, ROP-VETERAANI
Tirhan Supergirl "Aino" (kleinspitz)
PU4
Tempore By The Way "Alvin" (kleinspitz)
PN4, VARA-CACIB
Tirhan Jealous Sky "Anni" (kleinspitz)
ROP-KASVATTAJALUOKKA
Tempore Answer Is, Brand Name, By The Way, Rocky Mountain

13.1.2019 Tarto EESTI Tuomari: George Kostopoulos

ROP
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

13.1.2019 Kajaani kv Tuomari: Roberto Schill

PN2, VARA-CACIB
Tirhan Travel Bug "Assi" (kleinspitz)

12.1.2019 Tarto EESTI Tuomari: Kalvo Kriisk

ROP, SERT, EE MVA
Tempore Vae Victis "Topi" (mittelspitz)

Tulokset 2019

Tulokset 2018

Tulokset 2017

Tulokset 2016

Tulokset 2015

Tulokset 2014

Tulokset 2013

Tulokset 2012

Tulokset 2011

Tulokset 2010

Tulokset 2009

Tulokset 2008

Tulokset 2007

Tulokset 2006

Tulokset 2005

Tulokset 2004

Tulokset 2003

Tulokset 2002

Tulokset 2001

Tulokset 2000